×

Google da ilk 10 a nasıl girilir

Google da ilk 10 a nasıl girilir

2020’nin en iyi 10 Google sıralama faktörü (+onlar için nasıl Optimize edilir)

Web sitesi optimizasyonu

Müşterileriniz sizi nasıl keşfediyor?

Mevcut kuruluşlar için uygun yanıt temeldir: web’de gezinirler. Özellikle, Google gibi web tarayıcılarına gidiyorlar.

Ücretli reklamlar bu google a hızlı bir şekilde giriş yapmak için inanılmaz bir yöntem olsa da, doğal sıralamanızı da geliştirmeye çalışmalısınız. Hem ücretli hem de doğal web tarayıcı sonuçlarında sağlam bir varlık ile, algılanabilirliğinizi geliştirebilirsiniz-ve ne tür bir iş yaptığınıza bakılmaksızın, web dizinlerinde algılanabilirliğe sahip olmak, müşterileri çekmeniz ve gelir sonuçlarını artırmanız gerektiğinde temeldir.

google konumlandırma bileşenleri ilk sayfa algılanabilirlik

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- kare -->
<ins class="adsbygoogle"
   style="display:block"
   data-ad-client="ca-pub-5271434460204105"
   data-ad-slot="5061016188"
   data-ad-format="auto"
   data-full-width-responsive="true"></ins>
<script>
   (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>

Web dizinlerinin nasıl düşündüğünü ve çalıştığını kontrol edemeseniz de, sitenizin sorgu öğelerinde görünme şansını desteklemek için yapabileceğiniz çok şey var. Bu, sitenizin Google’ın farklı konumlandırma öğelerine ayarlanmasıyla bağlantılı olan SEO eyleminin geldiği yerdir. Bu yazıda, ben gidiyorum:

Özel, sayfa içi ve sayfa dışı konumlandırma bileşenleri arasındaki ayrımı netleştirin.

Sitenizi optimize edebileceğiniz en iyi 10 Google konumlandırma bileşenini dağıtın.

Konumunuzu geliştirmek için önemli bir öneri ile her konumlandırma elemanı ile gidin.

Genel olarak, merkezi bilgilerimizi kurmak için konumlandırma değişkenlerinin somunlarını ve cıvatalarını incelemeye ne dersiniz?

Konumlandırma bileşenleri nelerdir?

Site iyileştirme (SEO), sitenizi doğal web Endeksi sonuçlarında akla gelebilecek kadar yüksek bir sıralamaya ilerletmenin bir yoludur. Aramayı tartışırken, ödenmemiş öğeleri listelemek için “doğal” ifadesini kullanıyoruz. Bu, ücretli trafik çağına odaklanan bir metodoloji olan tıklama başına ödeme tanıtımına (veya PPC’YE) göre benzersizdir.

Aşağıdaki resimdeki doğal ve ücretli sorgu öğeleri arasındaki karşıtlıkları not edin:

google positioning elements ücretli ve doğal trafik

Google’da hem ücretli hem de doğal sıralamalar, Google tarafından önemli olarak kabul edilen farklı özellikleri ve ölçümleri dikkate alan hesaplamalarla belirlenir—ve bunlar konumlandırma bileşenlerinizdir. Google’ın konumlandırma değişkenlerinin tamamını asla bilemeyeceğiz, ancak Google’ın bize ne keşfettiğine ve deney ve gözlemsel uygulama yoluyla ne bulduğumuza bağlı olarak çok sayıda şey biliyoruz. Aynı şekilde, konumlandırma değişkenleri ve hesaplamaları hareket ederken, Google’ın bunları ayrıştırmaya çalıştığı niteliklerin kalite, güvenilirlik ve yürütme olduğunu anlıyoruz.

oundational bilgi kurmak, nasıl en iyi içine almak hakkında 10 Google konumlandırma elemanları, bu toplantılar ayrılmış, uzman ile başlayan.

Özel Google konumlandırma bileşenleri

Web arama araçları, sitenizde vurgulanan verilerin tamamını tarayarak ve sıralayarak çalışır. Bunun gerçekleşmesi için, uygun şekilde çalışması gereken birkaç Merkez özel bileşeni vardır. Bu bileşenleri, sitenizi oluşturan ve olması gerektiği gibi çalışmasına izin veren arka uç geliştirme kareleri olarak düşünün.

o resmi kavrayın ve uygun şekilde listeleyin.

Uygun şekilde gelişmiş alt metin, resimlerinizi resim endeksli listelerin ana sayfasına taşıyabilir ve size daha yüksek konumlandırma için ekstra bir şans sunar.

 1. URL yapısı

Temel görünebilir, ancak sayfa Url’lerinizi yapılandırma şekliniz web dizin konumlandırmanız üzerinde bir etkiye sahiptir. Çok sayıda karışık karaktere sahip karışık bir URL, web dizinlerinin sayfa hakkında bilgi edinmesine yardımcı olmak için mükemmel bir şekilde çalışmaz.

Sonra tekrar, temel bir yapıyı takip eden bir URL, özlüdür ve nesnel sloganı birleştirir — iyi bir SEO-accomodating URL’DİR.

google konumlandırma öğeleri url yapısı

 1. Veri kalitesi

Tamamen yaprak dökmeyen olması dışında, çoğu madde bir süre sonra teşvikini kaybeder. Dürüst olalım, “2018’in en iyi ipuçları” artık kalabalığınız için kesmiyor. Google Arama kalıplarının bir süre sonra değiştiğinin farkındayız. Kalabalığınızın maddenizi bulmak için kullandığı terimler, daha tecrübeli bir parça yapıldığından beri kolayca değişmiş olabilir. Google’ın, sıralamaya karar verirken yeniliği doğruluk ve önemlilik olarak gördüğünü anlıyoruz. Sitenizin bir süredir var olması durumunda, orada kalan bir ton eski ve beklentileri karşılayamayan içeriğin iyi bir olasılığı vardır.

Net yeni madde oluşturmasına rağmen, bazı additonal SEO kazançlarını görmek için basit bir yöntem, eski sayfaları yeni sloganlar ve verilerle yenilemektir.

İyi performans göstermek için kullanılan parçalarla başlayın ve bugün önemli olan watchwords için bunları güncelleyin. Bazı makaleler tamamen yeniden işlenebilirken, Diğerleri onları diriltmek için güncellenmiş bilgilere ihtiyaç duyabilir. Bu mesajları güncellerken, bunları yeni dağıtım tarihi ile yeniden yayınlayarak normal madde ritminize birleştirin.

Sayfa dışı Google konumlandırma öğeleri

Sayfa dışı konumlandırma öğeleri, web medya aşamaları, etkileyiciler ve diğer siteler gibi web sitenizin dışındaki maddelerle ilgilidir, ancak herhangi bir sayfa dışı SEO metodolojisine bir yakınsama noktası vardır:

 1. Geri bağlantılar (backlinks)

Backlink, sitenizin dışındaki bir sayfadan kaynaklanan bir köprüdür. Google, oyun değiştiren PageRank hesaplama güncellemesini 1996’da gönderdi; bu, bir sayfaya yapılan bağlantıların sayısının ve niteliğinin bir web sitesi sayfasının niteliğinin sağlam bir işareti olacağını ve yirmi yıldan fazla bir süre sonra, her şeye rağmen olduğunu açıkladı.

google konumlandırma bileşenleri geri bağlantıları

Üçüncü taraf referans sayfamızdan

Peki geri bağlantıları nasıl alırsınız? Dört sistem var:

Kaliteli içerik

İçeriğinizin birinci sınıf, olağanüstü olması ve keline miktarının çok olmasıbir miktar teşvik sunması durumunda, tek başına geri bağlantılar oluşturmaya başlayacaktır. Bir ton bağlantıya sahip bir sayfa, Google’a belirli bir sayfanın olağanüstü bir değer verdiğini ve geçerli bir siteden geldiğini gösterir.

Bununla birlikte, bu tür bir web otoritesini bir araya getirmek çok uzun zaman alabilir. Bu, iğneyi itmeniz ve hemen ele alacağım backlink profiliniz olmanız durumunda biraz daha fazla çaba gerektirecektir.

Soğuk çaba

Bu backlinking metodolojisi, ilgili maddeyi bulmayı ve parçalarınızı bir bağlantı için yaratıcıya göndermeyi gerektirir. Her türlü soğuk çaba gibi, bir izlenim bıraktığınız her kişi, özellikle de çok sayıda kişi eşdeğer geri bağlantılar için yarıştığında cevap vermeyecektir. Bu bir sayı oyunu ve herkes oynuyor.

Ziyaretçi mesajları

Geri bağlantılar oluşturmak için başka bir teknik, dış dağıtımlarda ziyaretçi bloglama açıklıkları bulmaktır. Ziyaretçi mesajları, yeteneklerinizi ayarlamak için güçlü bir yöntemdir ve ayrıca sitenize bağlantılar oluşturur. Önemli olan, kalabalığınıza gerçekten hizmet eden inandırıcı alanlardan yüksek kalibreli ve benzersiz mesajlar aldığınızdan emin olmaktır. Kalabalığınızın ziyaret etmeyeceği siteler için sıkıcı bir madde oluşturmak kimseye çok iyi bir şey yapmaz.

Düşünce otoritesi içeriği

Son olarak, gelişmekte olan sayıda reklamveren, düşünce yönetimi backlink binasının tahminini algılıyor. Bu tekniğin iki bölümü vardır:

Dijital yayınlara, çevrimiçi sınıflara veya farklı medya türlerine dahil olma şansını Ayırt Edin.

Yapayalnız birleşimler üreten bilgi odaklı madde olun.

Bu tür bir çaba, imajınızı bireysel endüstrinizde bir fikir şefi olarak kurmak etrafında döner. Başka bir marka tarafından işletilen bir konuşma taahhüdüne dahil olduğunuz noktada, neredeyse kesinlikle, diğer kuruluş bileşeni ve bağlantıyı sitenize geri ilerletecektir. Ucunu eşsiz exploration bağlı olduğunu düşündüm yönetimi, içerik biraz hemen “linkli yapar.”

google konumlandırma değişkenleri backlinks düşünce yönetimi

Hangi stratejiyi kullanırsanız kullanın, metodolojinizde stratejik olduğunuzdan ve kaliteye odaklandığınızdan emin olun.

Bir kalite alanından bir bağlantı, birkaç düşük yetkili siteden beş bağlantıdan çok daha üstündür.

İlerleyen bir öncül üzerinde kaliteli geri bağlantılar ürettiğiniz noktada, maddenizin doğal sıralamada çok daha iyi performans göstermeye başlayacağını fark edeceksiniz.

Bu Google konumlandırma bileşenleri için yükseltme biraz yatırım gerektirir

Gerçek SEO ile ilgili olarak, gümüş bir mermi gibi bir şey yoktur. Hatırlanması gereken en önemli not, liste öğeleri sayfalarına tırmanmanın biraz yatırım gerektirmesidir. Sitenizi bugün birkaç konumlandırma öğesi için geliştirirseniz, yarın ana noktada mistik bir şekilde görünmeyecektir. Geliştirme döngüsü, sitenizi kalabalığınız için makul bir şekilde beklenebileceği gibi yeni ve önemli hale getirmek için ilerici bir çaba gerektirir. Siteniz ne kadar pratik olursa olsun ve objektif alıcınızın ışığında gelişirse gelişsin, doğal gelişmeyi görmeye başlayacaksınız.

Yaratıcı hakkında

Izabelle Hundrev, Direktif’te Chicago merkezli bir madde denemecisidir. İnceleme ve bestelemenin köklü bir hayranı olarak, 2017 yılında Missouri Üniversitesi’nden bir röportaj derecesi ile mezun oldu. Anlaşmalarda 1,5 yıl çalıştıktan sonra, editoryal köklerine geri döndü ve içeriği sergilemek için mesleği ilerletti. Mesleği değiştirmek, SEO odaklı madde yaratma evrenini nasıl keşfedeceğini anladığında, beste için enerjisini yeniden aydınlattı. Direktif’te Izabelle, “iş koşuşturması” zihniyetini ve geniş bir SaaS tanıtım noktalarını kapsayacak ve uzun mesafeli reklam tekniğini destekleyecek keşif yazma yeteneğini pekiştiriyor.